Skoči na glavno vsebino
V soboto 21. oktobra je na šolskih tekih na Ljubljanskem maratonu med preko 7000 tekmovalci zelo uspešno tekmovalo več kot 80 učencev in učenk OŠ Idrija. Fantje in dekleta so se izkazali z odličnimi teki in naša šola se je med vrstniki z vse države v ekipni razvrstitvi uvrstila na neverjetno 2.MESTO. Med posamezniki sta se najbolj izkazali NEŽA PAVŠIČ iz 7. razreda, ki je suvereno osvojila 1. MESTO med osmošolkami pa je z zelo hitrim tekom 3. MESTO osvojila JULIJA BRUS iz 8. razreda, v isti kategoriji se je z 9. mestom izkazala tudi NAJA BLAZNIK. Precej naših tekačev se je uspelo uvrstiti do 30 mesta, kar je med približno 300 nastopajočimi v vsaki kategoriji super rezultat. Nekaj učencev in učenk se je med najboljšo deseterico uvrstilo tudi na promocijskem teku (1. do 5. razred) kjer pa merjenja časa ni. Rezultate teka dobite na spletni strani https://timingljubljana.si/rezultati.aspx?IDtekme=5411&tip=B

Vsem nastopajočim čestitamo za uspešne nastope in trud ter jim želimo še veliko športnih uspehov.