Priimek

Ime

DAN V TEDNU

ČAS

PROSTOR

BEŽEK

MAJA

torek

11.25 – 12.10

učilnica 2 (PŠ Godovič)

BIZJAK

MARINA

torek

10.35-11.20

zbornica

BIZJAK

ANDREJA

torek

11.30-12.15

1.b

BOLKO

LUČKA

sreda

11.25– 12.10

3.a

BONČINA

MARIJA

četrtek

9.30 – 10.15

MAT1

BOŠKOVIČ

URŠKA

četrtek

7.50 – 8.35

kabinet SLO

BOŽIČ

NADA

ponedeljek

8.40 – 9.25

kabinet N.B.

CARL

VESNA

sreda

8. 40-9. 25

kabinet RS

CARUSO

ŽIVA

torek

8.40-9.25

kabinet PB

ČOPIČ

NEJA

sreda

7.20 – 7.50

ONIS2

ERJAVEC

MARTA

torek

12:45 – 13:45

učilnica PP123

FELC

NEVJA

ponedeljek

9. – 10. ure

kabŠSS

FERJANČIČ

TINA

torek

11.25 – 12.10

zbornica

GANTAR

MAJDA

petek

4.šolsko uro

pisarna M.Š.

GANTAR

MARIJA

petek

3.šolsko uro

KEM

GREGORAČ

JANA

torek

17.50 – 8.35

Teh.delavnica

HVALA

RENATA

torek

11.30-12.10

3.b oz. pisarna M.Š.

JEREB

ROBERT

petek

7.50 – 8.35

SLO 1

JEREB

MILENA

ponedeljek

7.50 -8.35

kabinet TIT

JEREB

NADA

torek

5.šolska ura

1.c

KACIN

LIDIJA

torek

4. šolska ura

(10.35 – 11. 20)

učilnica 5. a

KAVČIČ

ERIKA

četrtek

5.šolska ura (11.30-12.15)

kabinet PB

KERČEK

MATJAŽ

sreda

3. šolska ura (9.30-10.15)

geografija

KLEMENČIČ

DANICA

sreda

3.  šolska  ura

( 9. 45 – 10. 30)

učilnica 4. a

KOGOVŠEK

DARJA

torek

5. šolska ura

(11.40-12.25)

razred

KREMŽAR JERMAN

MARIA ANA

torek

ob 14.00

zgodovina

LAMPE

ELIZABETA

četrtek

4.šolska ura

zbornica ali strokovna knjižnica

LAPANJA

MOJCA

ponedeljek

5. šolska ura

zbornica

LIKAR

DAMIJANA

torek

3. šol. ura

kabinet PB

LIKAR ČERNILOGAR

DUŠANKA

sreda

2. šol.ura

5.b

MAJNIK

MARIJA

ponedeljek

5.šolska ura

kabinet PB ali strokovna knjižnica

MENARD

SILVA

torek

3. šol.ura

LUM

MILOŠEVIĆ

VLADIMIR

četrtek

5. šol. ura

zbornica

MLAKAR

MIROSLAVA

torek

5.šol. ura

2.b

MLINAR

MAJDA

torek

5. šol. ura

2.c

MOHORIČ

KATARINA

ponedeljek

6.šolska ura

učilnica P4,5,6

MUNIH

NIKOLAJA

torek, sreda

7.20- 7.50

OŠ NIS 1

OGRIČ

TATJANA

sreda

5. šol. ura

kabinet PB

PAVŠIČ BAJC

KLAVDIJA

petek

4.šolsko uro

3.c

PETERNELJ

ALENKA

torek

4.šol. uro

GOS

PETKOVŠEK

TJAŠA

sreda

5.šolska ura

kabinet SLO

PISK

LEON

četrtek

4. šolsko uro

kabinet ŠPO

RUDOLF

DINA

torek

3. šol. uro

TIT

RUPNIK

SLAVICA

torek

5. šolska ura

MAT 2

RUPNIK

VANDA

torek

4. šolska ura

Kabinet RS

RUTAR

MELITA

četrtek

3. šol. uro

zbornica

SKRT

BRANKA

torek

10.35 – 11.20

4.b

SKRT

ZDENKA

torek

11.30 – 12.15

1.b

STRNAD KUDUZOVIČ

TINA

torek

11.30-12.15

1.a

ŠIFRER VEHAR

MARJA

ponedeljek

10.35 – 11.20

pedagog / logoped

ŠMIT

SABINA

četrtek

7. ura

2. a

TONČIČ

PETER

četrtek

8.35–9.25

TJA3

TRATNIK

ANICA

torek

5.šolska ura

kabi

TREVEN

JOŽICA

torek

3. šol. ura

kabinet PB

URŠIČ

KATARINA

sreda

4. šolska ura

učilnica za zgo

VENCELJ

ANJA

ponedeljek

4. šolska ura

učilnica za fiziko

VIHTELIČ JANEŽ

ANITA

četrtek

predura

TJA1

ZUPANČIČ

JOŽICA

petek

2.šolska ura

SLO 2

POLJANEC

SANDRA

sreda

5.šolska ura

zbornica

Dopoldanske govorilne ure potekajo v istem tednu kot popoldanske. Potreben je predhoden dogovor z učiteljem.

Dostopnost