Govorilne ure

GOVORILNE URE

 

Bodo vsak prvi ali drugi torek v mesecu od 15. 30 do 17. 00 ure na centralni šoli, na podružnicah pa po danem razporedu. Na govorilne ure se starši prijavite po telefonu ali e pošti.

 

Datum

OŠ Idrija

Datum

podružnice Godovič

2. 10. 3. 10.
6 11. 14. 11.
4. 12. 5. 12.
8. 1. 9. 1.
5. 2. 6. 2.
12. 3. 13. 3.
2. 4. 3. 4.
7. 5. 8. 5.
junij – po dogovoru

 

V dopoldanskem času so govorilne ure po urniku posameznih učiteljev:

UČITELJ DAN IN URA UČILNICA
Andder Tanja sreda, 3. ura Po dogovoru
Bevk Simona torek, 5. ura 1. b
Bežek Maja torek, 7.00 po dogovoru
Bizjak Andreja torek, 6. ura 3. a
Bizjak Marina ponedeljek, 2. ura mala zbornica
Bončina Marija ponedeljek, 4. ura mat 1
Boškovič Urška četrtek, 4. ura angleščina 2
Božič Nada četrtek, 2. ura kabinet Nada Božič
Caruso  Živa petek, 1. ura po dogovoru
Čibej Vanja četrtek, 4. ura mat 2 (kabinet)
Cuderman Jože torek, 4. ura po dogovoru
Cvetka Pavrič    
Erjavec Marta sreda, 7 – 7.45  
Felc Nevja sreda, 13.00 pisarna Nevja Felc
Ferjančič Tina četrtek, 4. ura po dogovoru
Gantar Majda torek, 5. ura po dogovoru
Gantar Marija četrtek, 2. ura kemija (kabinet)
Gnezda Irma četrtek, 3. ura likovna učilnica
Gostiša Urška sreda, 4. ura po dogovoru
Gregorač Jana sreda, 4. ura tehnična učilnica ONIS
Grobin Karmen    
Grošelj Nejc petek, 9.30 -. 10.15 fizika (kabinet)
Hvala Renata torek, 7. – 7.45 2. a
Jazbar Čefarin Martina četrtek, 4. ura ONIS 2
Jereb Milena ponedeljek, 4. ura TIT 2
Jereb Robert sreda, 9.30 – 10.15 kabinet SLO
Kacin Lidija sreda, 8.00 5. a
Kavčič Erika ponedeljek, 3. ura kabinet PB
Kenda Maša torek, 5. ura strokovna knjižnica
Kerček Matjaž torek, 4. ura kabinet GEO
Klemenčič Danica torek, 3. ura Po dogovoru
Kogej Nuša ponedeljek, 3. ura po dogovoru
Kogej Lapajne Mateja sreda, 5. ura kabinet RS
Kokelj Martina sreda, 4. ura kabinet SLO
Kompara Nika sreda, 2. ura po dogovoru
Kremžar Jerman Maria Ana sreda, 7. ura po dogovoru, oz. GEO
Kurinčič Kerstin ponedeljek, 4. ura po dogovoru
Lampe Elizabeta ponedeljek, 5. ura po dogovoru
Likar Černilogar Dušanka četrtek, 4. ura kabinet RS
Majnik Marija ponedeljek, 4. ura po dogovoru
Milošević Vladimir petek, 4. ura mala zbornica
Mivšek Maja sreda, 7 – 7.30 1. g
Mlakar Miroslava torek, 7. ura kabinet RS
Mlinar Majda torek, 5. ura po dogovoru
Močnik Romana ponedeljek, 3. ura po dogovoru
Mohorič Katarina torek, 4. ura po dogovoru
Pajer Šemrl Marta po dogovoru pisarna psihologa
Pavšič Bajc Klavdija po dogovoru 5. b
Peternelj Alenka ponedeljek, 5. ura 6. b
Petkovšek  Tjaša četrtek, 1. ura slovenščina 3
Pisk Leon četrtek, 3. ura kabinet ŠPO
Poljanec Sandra    
Rejc Zdenka torek, 5. ura Po dogovoru
Rudolf Dina torek, 1. ura po dogovoru
Šifrer Vehar Marja po dogovoru  
Simnjanovski Maja torek, 7. ura kabinet PB
Skrt Branka petek, 5. ura po dogovoru
Skrt Zdenka torek, 5. ura 1. b
Slavec Tanja ponedeljek, 4. ura po dogovoru
Šmit Sabina petek, 3. ura po dogovoru
Stegu David četrtek, 1. ura po dogovoru
Strnad Kuduzović Tina petek, 1. ura po dogovoru
Tončič Peter ponedeljek, 7 – 7.45 kabinet MAT 3
Treven Jožica sreda, 2. ura po dogovoru
Uršič Katarina torek, 2. ura zgodovina
Uršič Lucija četrtek, 4. ura po dogovoru
Vencelj Anja torek, 3. ura kabinet fizika
Vidmar Martina ponedeljek, 8.30 – 9.00 knjižnica
Vončina Greta torek, 11.30 – 12.10 kabinet BIO
Zupančič Jožica petek, 2. ura učilnica SLO 2